NCDRC - Non Communicable Diseases Research Center

FOR RESEARCHERS

ncdrc 3.jpgاین تنها متن به زبان فارسی در این وب سایت است و هدف نگارنده توضیح مختصر مراحل ثبت ایده یا پروتکل تحقیقاتی در مرکز تحقیقات بیماری های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی فسا می باشد.

همانطور که در منوی بالایی و زیر عنوان Collaboration آمده است هر پژوهشگر می تواند درخواست یا ایده خود را به نشانی ncdrc@fums.ac.ir ایمیل کند. لطفا شرح گویایی از آنچه در سر دارید را بیان کنید و چنانچه پرسش یا ابهامی در نحوه همکاری به ذهنتان است همینجا اعلام شود. پس از دریافت ایمیل و پاسخ به شما در صورت تایید یک رمز همراه با لینک مربوط به آن جهت عضویت در سایت به شما ارسال می شود که می توانید به این واسطه عضو وب سایت ما شوید.

در داشبورد شخصی خودتان امکاناتی پیش بینی شده که از این قرار است: ثبت و ارسال خلاصه پروتکل یا پروپوزال پژوهشی - طرح پرسش و دریافت پاسخ - امکان پیگیری درخواست های قبلی. در صورت تمایل به همکاری با ما لازم است خلاصه طرح پژوهشی خود به علاوه نام مجریان و نوع اطلاعات درخواستی را در سامانه ما در فرم الکترونیک پیش بینی شده وارد کنید. این کار تقریبا پانزده دقیقه زمان می گیرد. به زودی در مورد طرح شما تصمیم گیری خواهد شد و نتیجه به شما اعلام می گردد. در صورت تایید کمیته مرکزی، اطلاعات با دریافت تعهدات لازم در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

Visitors

Today 0

Yesterday 2

Week 2

Month 91

Visitors 20458978